Hravé prázdniny ve Sport Parku Liberec

04. 08. 2022 | 12:00 - 16:00

Program zaměřený na bezpečnou cyklistiku je součástí příměstského tábora.

Cena

Vstup zdarma

Místo konání akce

Sport Park Liberec

Program

Hravé prázdniny jsou komplexní sportovní příměstský tábor, který se zaměřuje na pohybovou všestrannost dětí od 6 do 15 let.

Děti tak mají možnost si v průběhu celého týdne vyzkoušet různé druhy sportů pod vedením profesionálních trenérů, a zjistit, co je opravdu baví. Zajištěna je samozřejmě kvalitní strava, včetně svačin a celodenního pitného režimu. O děti je postaráno týmem zkušených lektorů v čase od 7:30 do 16:30/ každý den.


Program tábora stále připravujeme, těšit se můžete na novinky, ale i stálice tábora. Sledujte naše webové stránky i sociální sítě, kde bude informace o hotovém programu a náplni tábora. Určitě se ale děti mohou těšit na sporty z areálu Sport Parku Liberec, jako je zkouška střelby v profesionálním zázemí střelnice, kde trénují mimo jiné i bezpečnostní jednotky. A další sporty (softball, bruslení s lektorkami ze školy bruslení Bruslička, kuželky, gymnastika, judo, atletika a mnoho dalšího...). Na virtuální hokejový trénink v Sense Areně si děti již také zvykly a Hravé prázdniny si bez nich už nedovedou představit. Loňská novinka v podobě základů golfu formou Snag Golfu ve spolupráci s Ypsilon Golf Liberec měla u dětí velký úspěch, a proto nebude chybět ani letos. Děti bude opět čekat výlet do Nisaparku Vratislavice, kde si zaskáčou na vzduchových trampolínách.


Chybět nemůže ani závěrečný slavnostní ceremoniál, spojený s předáváním diplomů a dárkových balíčků. A po ukončení turnusu je pro rodiče a jejich ratolesti připravena fotodokumentace z celého týdne.